КЦПТО

euroclub
Пам'ятка батькам

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Виховання дітей – це конституційний обов’язок громадян нашої держави. Від того, як будуть виховані Ваші діти, залежить і Ваше майбутнє.

ПАМ’ЯТАЙТЕ!

  1. На навчанні в центрі Ваші діти знаходяться з 8:15 до 15:55 год. Весь час дитина повинна бути зайнята корисними справами.
  2. Додому Ваші діти повинні приходити не пізніше 21:00 години. Ви повинні знати, де буває Ваша дитина в вечірній час, хто є її друзями.
  3. В центрі задаються домашні завдання, які потрібно готувати щоденно. Відповідно до ст. 53 Конституції України, ст.35 Закону України «Про освіту, ст.3 Закону України Про загальну середню освіту» діти повинні обов’язково отримати повну загальну середню освіту. Відповідальність за навчання та виховання дитини покладено на Вас, як батьків.
  4. Категорично забороняйте своїй дітям вживати спиртні напої, наркотики, цигарки. Натомість пропагуйте здоровий спосіб життя.
  5. Виховуйте дітей власним прикладом. Будьте завжди і в усьому такими, щоб Ваші діти гордилися Вами, наслідували Вас. Ви, як батьки, «…зобов’язані виховувати дитину в дусі поваги до прав і свобод інших людей» (стаття 150.1 Сімейного кодексу України), «…зобов’язані виховувати повагу до законів, прав, основних свобод людини» (п.3 ст.59 ЗУ «Про освіту»).
  6. Тісно співпрацюйте з майстром в/н, класним керівником, вихователями, дирекцією центру. Намагайтеся часто відвідувати навчальний заклад та тримати постійний телефонний зв'язок з керівниками груп. За злісне ухилення від навчання та виховання дітей, батьки можуть бути притягнені до адміністративної відповідальності за ст.184 Кримінального Кодексу України.

Телефони:

  • Директор: 5-50-39 Антонюк Сергій Миколайович
  • Заст. директора з НВЧ: 5-43-77 Козакевич Борис Євгенович
  • гуртожиток: 5-41-49

В навчальному закладі працює психолого-педагогічна консультація для батьків.