КЦПТО

euroclub
Для абітурієнта

Ковельський центр професійно-технічної освіти – навчальний заклад з 50-літньою історією, який направляв свої кадри в різні куточки світу. Ми – практики, знаємо як навчити ремеслу. На сьогодні унікальним є те, що навчальний заклад не стоїть на місці, а постійно вдосконалюється, модернізується і відповідно розвивається. У нас добрі та комфортні умови для сьогоднішньої молоді, яка готова вчитись. Триває модернізація виробничих майстерень, зокрема з професій «електрогазозварник», «слюсар з ремонту автомобілів»,

Усі професії, за якими навчаються учні, є затребуваними на ринку праці і, після закінчення центру, вони знаходять себе на ринку праці. Загалом, понад 75% випускників ідуть працювати на підприємства різних форм власності за обраною професією

В рамках реформи в системі ПТО навчальний заклад переходить на новий атестаційний ІІІ рівень, на базі навчального закладу 15 грудня 2017створено Державний навчальний заклад «Ковельський центр професійно-технічної освіти». Учні приймаються за середнім балом документа про освіту.

Шановні випускники! Ковельський центр професійно-технічної освіти чекає на Вас. Замовниками кадрів виступають понад 20 підприємств і організацій. Основними з них є: ТОВ «Волинь-Кальвіс», ТОВ ВО «Ковельсільмаш», МПП «Інвестбуд», ТОВ «Металторг», СЛАТ «Тур», РЖКП № 1, ТОВ «ВК Транс», ТОВ «Ковельелектромонтаж», ТзОВ «Ідея», ТзОВ «ВКФ Будсервіс», ТзОВ «Бізнес-Рейс», ТзОВ «Ковельбуд» та близько десяти приватних підприємців.

Наш центр представляє Волинь на міжнародній виставці сучасних закладів освіти і щороку стає її лауреатом: наш заклад включений до проекту в рамках програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону»

Славу закладу примножують його учні, вони щороку стають лауреатами обласних та Всеукраїнських конкурсів.

Гарне соціально-побутове забезпечення: по-сучасному обладнаний гуртожиток з усіма зручностями, їдальня і т. п.

Активні учасники нашого навчального закладу беруть участь в обласній спартакіаді серед учнів ПТНЗ, Спартакіаді «Здоров’я», досягають значних результатів за підсумками цієї спартакіади.

Перед колективом стоять нові завдання, плани, але стратегічна мета закладу незмінна - це підготовка висококваліфікованого робітника, конкурентоздатного на ринку праці, компетентного, спроможного до ефективної роботи за фахом на рівні світових стандартів, готового до постійного професійного росту, соціальної та професійної мобільності.

Важливим аспектом діяльності сучасного навчального закладу є тісна співпраця з батьківською громадою. Так, в закладі, активно діє батьківський комітет, до складу якого входять батьки з усіх навчальних груп. Спільно з батьківським комітетом вирішуються основні питання організації навчально-виховного процесу, дозвілля та відпочинку учнів.

На навчання приходять уже діти й онуки випускників. Батьки довіряють найдорожче що в їх є – своїх дітей, а це найвища відзнака для колективу Центру.