КЦПТО

euroclub
Загальні відомості про заклад

Важливою особою в закладі є учень, без нього не було б нічого: ні навчального закладу, ні викладачів, ні майстрів. Тому педагогічний колектив прикладає всіх зусиль, щоб навчити і випустити в життя якнайбільше висококваліфікованих робітників. Для цього в закладі є всі умови: просторі світлі класи, майстерні з усім необхідним обладнанням; працюють різноманітні гуртки і секції, куди ходять займатись всі бажаючі.

Силами учнівського та педагогічного колективу створені в навчальному закладі музеї: етнографії і побуту, історії закладу, бойової слави. В музеї історії закладу зібрані фотоархів та матеріали, які розкривають всі сторінки життя закладу.

Нині Ковельський професійний заклад налічує біля 400 учнів, які здобувають на базі неповної середньої освіти такі професії: токар; фрезерувальник, електрогазозварник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, перукар-манікюрниця, виготовлювач художніх виробів з лози, кравець; вишивальниця, газозварник, монтажник санітарно-технічних систем та на базі повної середньої освіти: слюсар з ремонту автомобілів.

Допомагають оволодіти цими професіями висококваліфіковані педагоги, які вміло поєднують навчання з вихованням, прищеплюють любов до професії, прагнення зміцнити нашу державу своєю продуктивною працею. З них 9 - з вищими категоріями, 3 - звання "Старший викладач", 1 - "Викладач-методист", 3 - звання "Майстер ІІ категорії", 7 - "Відмінник освіти України", 1 - "Заслужений працівник ПТО України".

В закладі діє два навчальні корпуси. В них - 19 кабінетів, 10 майстерень, 2 комп'ютерні класи, бібліотека, актова зала, їдальня, гуртожиток. Тут є робочі місця викладача, роздаткові дидактичні матеріали, підручники, таблиці, моделі, макети, які вивчають учні.

Одним із важливих завдань в роботі колективу закладу є створення матеріально-технічної бази для всіх спеціальностей, використання інноваційних технологій, матеріалів у навчально-виробничому процесі, підготовки висококваліфікованих, конкурентноспроможних робітників, здатних забезпечити собі майбутнє.