Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог
Структура методичної роботи
Методична рада:

Голова ради – Козакевич Б.Є.

Члени ради:

  • Антонюк С.М. директор
  • Сахарчук В.П.- ст.майстер
  • Никитюк Л.В.- методист
  • Сєрков Ю.О.- заст. дир. з НВР
  • Темрук В.М.- викладач спецдисциплін
  • Орловська Т.О..- заст. дир. з НР
  • Шайнюк О.В.- психолог
  • Антонюк Н.П. – голова м/к класних керівників
  • Фугіль Ю.Є. – голова м/к електротехнічних та зварювальних професій


Методичні комісії:

  • педагогічних працівників металообробних професій

голова м/к – Темрук В.М. (викладач спец дисциплін)

члени: Сахарчук В.П. –   старший майстер,   Дятел В.В.- майстер в/н, Сахарук Я.І.- майстер в/н, Цимбал О.С.- майстер в/н,  Антонюк С.М.- викладач спец дисциплін, Мацук А.П. – майстер в/н,  Дутко В.І. – майстер в/н, Антонюк Н.П. – викладач спецдисциплін, Василюк Д.Г. – майстер в/н.

 

  • педагогічних працівників електротехнічних та зварювальних професій

голова м/к – Фугіль Ю.Є. (викладач спец дисциплін)

члени:  Козакевич Б.Є.- заст. дир. з НВЧ, Россоха Ю.А.- майстер в/н,  Павляшик М.І.- майстер в/н, Клімук Ю.В.- майстер в/н, Сапеляк О.В. – майстер в/н,  Поліщук В.Ю.- майстер в/н.

 

  • педагогічних працівників професій сфери побуту

голова м/к  – Антощук О.П. (викладач спец дисциплін )

члени: Маринчук Л.В.- майстер в/н, Верховод О.Ф.- майстер в/н, Шайнюк О.В. – викладач спец дисциплін, Харитонова О.В. – викладач спец дисциплін, Гусар О.О. – майстер в/н, Шворак А.В.- майстер в/н, Павляшик Л.І.- майстер в/н, Пакліна В.Д. – майстер в/н.

 

  • педагогічних працівників загальноосвітньої підготовки

Голова м/к – Конашук О.П. (викладач української мови та літератури)

члени: Рижко О.О.- викладач історії, Коншина К.Ю.- викладач історії України, Хмеляр Л.О. викладач математики, Никитюк Л.В.- викладач української мови та літератури, Сєрков Ю.О.- викладач світової літератури, Оніщук С.Д. – викладач англійської мови,   Архипова Н.І. – викладач фізики, Харатін В.О. – викладач хімії, біології, Орловська Т.О. – викладач математики. 

 

  • класних керівників, викладачів фізичної культури та здоров’я , предмета  «Захист Вітчизни», вихователів гуртожитку

голова м/к – Антонюк Н.П.

члени:  Вацек О.Г., Севастьянов В.А., Остапук В.П., Рощук В.П., Хмеляр Л.О., Антощук О.П., Рижко О.О., Харатін В.О., Фугіль Ю.Є.,  Архипова Н.І., Коншина К.Ю., Темрук В.М., Конашук О.П., Оніщук С.Д., Павляшик Л.І., Пакліна В.Д. – майстер в/н., Сапеляк О.В.

 

Школа творчої педагогічної майстерності

Керівник: Темрук В.М.

 

Школа методики проведення сучасного уроку

Керівник: Павляшик Л.І.

 

Постійно-діючий психолого-педагогічний семінар "Психологічні аспекти сучасного уроку"

Керівник: Шайнюк О.В.

 

Школа молодого майстра

Керівник: Дятел В.В.