Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог
Наші досягення


п/п

Назва заходу

Досягнення


2005 – 2006 н.р.  

 1

Олімпіади  (загальне)

5 місце

 2

Кабінети

3 місце (українська мова)

 3

Фахова майстерність (майстри)

-

 4

Фахова майстерність  (учні)

-

 5

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика

-


2006 – 2007 н. р.

 1

Олімпіади (загальне)

7 місце

 2

Кабінети

-

 3

Фахова майстерність (майстри)

І місце (електрогазозварник)

 4

Фахова майстерність (учні)

І місце (електромонтер)

 5

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика

ІІІ місце


2007– 2008 н. р.

 1

Олімпіади (загальне)

8 місце

 2

Кабінети

-

 3

Фахова майстерність (майстри)

-

 4

Фахова майстерність (учні)

І місце (електрогазозварник)
ІІ місце – Всеукраїнський (кравець)

 5

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика

ІІ місце


2008– 2009 н. р.

 

Загальне місце

6

 1

Олімпіади (загальне)

Не проводились

 2

Кабінет  психолога

ІІІ місце

 3

Фахова майстерність (майстри)

 

 4

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика

І місце

 5

Конкурс фахової майстерності автослюсарів

ІІ місце

 6

Конкурс фахової майстерності верстатників широкого профілю

ІІІ місце

 7

Конкурс (з технічної творчості)

ІІ місце


2009– 2010 н. р.

 

Загальне місце

6

1

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика

1-е місце – ІІІкурс
4-е місце – ІІ курс

2

Кабінет спецтехнологіі - №1

1-е місце

3

Олімпіада професій:

  • Кравець, вишивальниця
  • Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

4 місце
ІІ  місце

4

Конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «монтажник сантехнічних систем і устаткування»

І місце

5

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «вишивальниця»

1 місце

6

Конкурс на кращий зошит для проведення ЛПЗ

1 місце

7

Конкурс фахової майстерності серед майстрів з професії "кравець"

ІV місце


2010–2011 н. р.

1

Конкурс на кращий зошит ЛПР

1-е місце

2

Конкурс на кращу лабораторію Грамота обл. управл. освіти

3

Конкурс фахової майстерності серед майстрів (кравці)
4-е місце

4

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика
1-е місце

5

Конкурс «Учень року»
1-е місце
1-е місце
1-е місце

6

Всеукраїнський конкурс технічної творчості
3-є місце

7

Всеукраїнський конкурс декоративно-ужиткового мистецтва
2-е місце

8

Конкурс на кращу модель вишитого одягу "Святкова сукня"
1-е місце

2011–2012 н. р.

1

Конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії "слюсар з ремонту автомобілів"

2-е місце

2

Конкурс з української мови ім.Петра Яцика

2-е місце – ІІ курс
3-є місце - ІІІкурс

3

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка

2-е  місце

4

Конкурс навчальних проектів за програмою Intel® "Навчання для майбутнього"

2-е  місце

5

Конкурс за темою "Популярні енциклопедії робітничих професій в регіонах України"

3-є місце

6

Обласний конкурс на кращий сайт ПТНЗ

1-е  місце


2012–2013 н. р.

1

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності перукарів

2-е місце

2

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності професії "кравець"

Грамота

3

Обласний конкурс "Учень року ПТНЗ – 2012"

1-е місце
номінація «Надія ПТО»

4

Обласний конкурс слюсарних майстерень

ІІІ місце

5

Обласний конкурс на кращий проект органів учнівського самоврядування

Грамота НМЦ ПТО

6

Конкурс з української мови ім.Петра Яцика

І місце

7

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка

І місце

8

Всеукраїнський конкурс на кращий сайт ПТНЗ

І місце

9

Всеукраїнський огляд-конкурс «Популярні енциклопедії робітничих професій в регіонах України»

ІІІ місце

10

Обласний конкурс на кращий проект органів учнівського самоврядування «Моя професія – електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

Грамота НМЦ ПТО
(за оригінальність представлення проекту)

11

Обласний конкурс «Учнівська газета на сайті ПТНЗ»

І місце


2013–2014 н. р.

1

«Професійно-технічний навчальний заклад 2013 року» - обласний конкурс

І місце

2

Обласний конкурс «Срібні дзвіночки»

ІІІ місце

3

Обласний конкурс «Учень року ПТНЗ-2013" (в номінації інтелектуал року)

І місце

4

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевчена

І місце
та ІІІ місце

5

Обласний конкурс «Класний керівник ПТНЗ року»

І місце

6

Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

І місце

7

Обласний конкурс навчальних кабінетів та майстерень в номінації кабінети предмета «Технологія виготовлення одягу» з професії кравець

ІІІ місце

8

Всеукраїнський конкурс НТН в номінації «Промислова техніка»

ІІІ місце

9

Обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині»

ІІІ місце

10

Обласний конкурс навчальних проектів за програмою Intel®«Навчання для майбутнього» серед професійно-технічних навчальних закладів"


2014–2015 н. р.

1

«Професійно-технічний навчальний заклад 2014 року» - обласний конкурс

І місце

2

Обласний конкурс фахової майстерності професії «Перукар»

І місце

3

Обласний конкурс майстерень малочисельних професій (майстерня вишивальниць)

І місце

4

Обласний огляд-конкурс майстерні з професії "електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

ІІІ місце

5

Обласний конкурс на кращий навчальний фільм з професії «токар»

І місце

6

Обласний конкурс на кращий навчальний фільм з професій швейного профілю

ІІ місце

7

Обласний конкурс на кращий програмно-педагогічний засіб для ПТНЗ

І місце
та ІІ місце

8

Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості в номінації «Технічні моделі» (Дементьєв А.)

І місце

9

Обласний конкурс «Вихователь року»

ІІ місце

10

Обласний конкурс євроклубів «Європа починається з нас: я вже змінюю країну. А ти?»

І місце

11

ІІІ етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

ІІ місце
та ІІІ місце

12

Обласний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце
ІІ місце
ІІІ місце

13

V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце

14

Олімпіада з професії "Кравець"

ІІІ місце

15

Олімпіада з професії "Кравець"

ІІІ місце

16

Олімпіада з комп’ютерної графіки серед учнів ПТНЗ

ІІІ місце

17

Обласна виставка «Творчі сходинки педагогів Волині»

ІІІ місце

18

Конкурс видавництва «Шкільний світ» «Профтехосвіта на зламі століть» в номінації «Професія, що обрана тобою»

І місце

19

XXII обласна спартакіад

IIІ місце

20

VI міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015»

бронзова медаль


2015–2016 н. р.

1

VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті - 2015»

«Лауреат конкурсу»
та Диплом І ступеня


2016–2017 н. р.

1

Обласний Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

ІІ місце

2

Всеукраїнський міжнародний мовно-літературному конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка – Макарусь Ірина - викладач Конашук О. П.

ІІІ місце

3

Обласний конкурс гумористів «Усміхнемось щиро Вишні» - Проніна Марія та Стрельчук Вікторія, ІІІ місце – Ничіпко Микола

ІІ місце

4

Обласний конкурсі декламаторів – Кричко Катерина

ІІ місце

5

Обласний конкурс сучасної патріотичної пісні «Срібні дзвіночки» – Тарасюк Владислав

І місце

6

Обласний конкурс дитячої творчості з виготовлення державної символіки «Знаю, горджуся, шаную!» в номінації «Герб України» – Олексюк Максим

ІІІ місце

7

Обласний конкурс «Сонце України в твоїх руках!» в номінації «Літературно-музична композиція» - Козачук Елеонора, Кричко Катерина, Мороз Віктор та ІІІ місце – в номінації «Образотворче мистецтво» - Воронова Анастасія

ІІ місце

8

Обласний конкурс вікторина «Як ви знаєте Японію» творча група учнів Бережний Владислав, Сагаль Богдан, Кричко Катерина

І місце

9

Обласний конкурс фахової майстерності з професії «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» Гнатюк Сергій та 7 місце на всеукраїнському

І місце

10

Обласний конкурс фахової майстерності з професії «перукар» Макарусь Ірина

ІІ місце

11

Півфінал Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева» Проніна Софія

ІІІ місце

12

Обласна олімпіада з комп?ютерної графіки Максим Олег та ІІІ місце Сидорук Максим

ІІ місце

13

Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Семенюк Віктор

ІІІ місце

14

Відзнака учнівському самоврядуванню в номінації «Зробимо узбіччя мікрорайону нашого міста чистими» учні Ковельського професійного ліцею

Відзнака

15

Обласний конкурс малих вокальних груп – вокальна група ліцею

ІІІ місце

16

Обласний конкурс на кращий відеоурок з предмета професійно-теоретичної підготовки – Павляшик М.І.

ІІІ місце

17

Обласна туристично-краєзнавча експедиція «Моя Батьківщина – Україна» - Панаскевич Н.П., Самойліч Н.М,

І місце

18

ІІ етап (регіонального) Всеукраїнського огляду-конкурсу професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію роботи з охорони праці – інженер з ОП Маїло С.В,

І місце

19

Обласний конкурс на кращу навчальну програму авторського варіативного модуля з предмета «Технології» для ПТНЗ - Антонюк Н. П. та ІІІ місце Антощук О.П.

І місце

20

Обласний конкурс «Молоді, творчі, креативні» класний керівник Панаскевич Н.П.

ІІ місце

21

Обласний конкурс на кращу технологію національно-патріотичного виховання класний керівник Харатін В.О.

I місце

22

Лауреат обласного конкурсу «Викладач року професійно-технічного навчального закладу - 2017» серед викладачів англійської мови - Оніщук С.Д,

Лауреат

23

Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017»

ІІІ місце

24

Підсумки роботи з художньо-естетичного виховання учнівської молоді серед професійно-технічних навчальних закладів

ІІІ місце

25

ХХІ обласна спартакіада серед учнів ПТНЗ

ІІІ місце

26

Обласна виставка-ярмарок виробів, виготовлених учнями та майстрами виробничого навчання.

ІІ місце


2017–2018 н. р.

1

Обласний VІІІ Міжнародний мовно-літературному конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка – Макарусь Ірина - викладач Конашук О. П.

І місце

2

ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика – Макарусь Ірина - викладач Конашук О. П.

І місце

3

Обласний конкурс серед викладачів словесності ПТНЗ «Мої роздуми про педагогічну працю» викладач Конашук О. П.

ІІ місце

4

ІІ етап (регіонального) Всеукраїнського огляду-конкурсу професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію роботи з охорони праці (інженер з ОП Маїло С.В.); призер ІV заключного етапу огляду-конкурсу за використання наочної та просвітницької інформації під час організації роботи з охорони праці

І місце

5

Обласний конкурс на кращий творчий проект з предмета «Технології» серед учнів ПТНЗ учениця гр. № 23 Яринчук Євгенія (викладач Ковальчук О.Д.)

ІІ місце

6

Обласний конкурс на кращий програмно-педагогічний засіб навчання для професійно-технічних навчальних закладів, ППЗ «Світ креслення» - викладач Антонюк С.М.

І місце

7

ХХІІ обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» - майстер в/н Шворак А.В.

диплом ІІ ступеня

7

ХХІІ обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» – викладачі спецдисциплін Темрук В.М. та Антонюк Н.П.

диплом І ступеня

8

Обласний конкурс «Система роботи бібліотек з презентації педагогічної спадщини В.Сухомлинського на веб-сайтах ПТНЗ» (віртуальний калейдоскоп)- зав. бібліотекою Дятел Н.М.

ІІ місце

9

Обласний конкурс на краще комплексне методичне забезпечення із предмета «Матеріалознавство» з професії «Слюсар з ремонту автомобілів», викладач Темрук В.М.

І місце

10

Обласний конкурс на кращу методичну модель професійного зростання педагогів ПТНЗ

Грамота за інноваційний зміст методичної роботи

11

Обласний конкурс на кращого знавця з предмета «Креслення» серед учнів ПТНЗ: зі зварювальних професій ІІ місце – Глущук М.С. (викладач Антонюк С.М.)

ІІ місце

11

Обласний конкурс на кращого знавця з предмета «Креслення» серед учнів ПТНЗ: «Будівельне креслення» – Халматов О. (викладач Ваць О.В.)

ІІ місце

12

Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018»

Диплом І ступеня і золота медаль

13

Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «електрозварник ручного зварювання» – Романюк Володимир та ІІІ місце Павлючик Іван

ІІ місце

14

Всеукраїнський конкурсі «Прорив легкої промисловості України» в номінації «Соліст і солістка оперного театру»

ІІ місце

15

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Усміхнемось щиро Вишні» в номінації «Веселий пензлик» - Мельник Ангеліна

І місце

15

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Усміхнемось щиро Вишні» в номінації «Власні усмішки» - Жук Вікторія

ІІІ місце

16

Всеукраїнський конкурс «За нашу свободу» в номінації «образотворче мистецтво» - Абрамчук Сергій

І місце

17

Обласний етап Всеукраїнського родинного конкурсу «Дідух» - Узіюк Яна

І місце

18

Обласний конкурс української сучасної пісні «Срібні дзвіночки» - Мороз Віктор

І місце

19

Обласний конкурс дитячої творчості з виготовлення державної символіки «Знаю, горджуся, шаную!» в номінації «Прапор України» - Козел Каріна

ІІІ місце

20

Обласний конкурс оркестрів та ансамблів духових інструментів «На марші миру», керівник Федір Гайдамашук.

І місце

21

Обласний конкурс літературно-музичних, вокально-хореографічних композицій, малюнків «Сонце України в наших руках» в номінації «Літературно-музична композиція» та «Малюнки»

І місце

22

- І і ІІ місце в конкурсі «Таланти ІІІ тисячоліття» в номінації «Образотворче мистецтво» - Проніна Софія, Залозна Наталія

І місце

23

Підсумки роботи з художньо-естетичного виховання учнівської молоді серед професійно-технічних навчальних закладів

ІІ місце

24

Обласна виставка-ярмарок виробів, виготовлених учнями та майстрами виробничого навчання.

Грамота за участь


2018–2019 н. р.