Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог
Наші досягення

r r r


п/п

Назва заходу

Досягнення


2005 – 2006 н.р.  

 1

Олімпіади  (загальне)

5 місце

 2

Кабінети

3 місце (українська мова)

 3

Фахова майстерність (майстри)

-

 4

Фахова майстерність  (учні)

-

 5

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика

-


2006 – 2007 н. р.

 1

Олімпіади (загальне)

7 місце

 2

Кабінети

-

 3

Фахова майстерність (майстри)

І місце (електрогазозварник)

 4

Фахова майстерність (учні)

І місце (електромонтер)

 5

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика

ІІІ місце


2007– 2008 н. р.

 1

Олімпіади (загальне)

8 місце

 2

Кабінети

-

 3

Фахова майстерність (майстри)

-

 4

Фахова майстерність (учні)

І місце (електрогазозварник)
ІІ місце – Всеукраїнський (кравець)

 5

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика

ІІ місце


2008– 2009 н. р.

 

Загальне місце

6

 1

Олімпіади (загальне)

Не проводились

 2

Кабінет  психолога

ІІІ місце

 3

Фахова майстерність (майстри)

 

 4

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика

І місце

 5

Конкурс фахової майстерності автослюсарів

ІІ місце

 6

Конкурс фахової майстерності верстатників широкого профілю

ІІІ місце

 7

Конкурс (з технічної творчості)

ІІ місце


2009– 2010 н. р.

 

Загальне місце

6

1

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика

1-е місце – ІІІкурс
4-е місце – ІІ курс

2

Кабінет спецтехнологіі - №1

1-е місце

3

Олімпіада професій:

  • Кравець, вишивальниця
  • Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

 

4 місце
ІІ  місце

4

Конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «монтажник сантехнічних систем і устаткування»

І місце

5

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «вишивальниця»

1 місце

6

Конкурс на кращий зошит для проведення ЛПЗ

1 місце

7

Конкурс фахової майстерності серед майстрів з професії "кравець"

ІV місце


2010–2011 н. р.

1

Конкурс на кращий зошит ЛПР

1-е місце

2

Конкурс на кращу лабораторію Грамота обл. управл. освіти

3

Конкурс фахової майстерності серед майстрів (кравці)
4-е місце

4

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика
1-е місце

5

Конкурс «Учень року»
1-е місце
1-е місце
1-е місце

6

Всеукраїнський конкурс технічної творчості
3-є місце

7

Всеукраїнський конкурс декоративно-ужиткового мистецтва
2-е місце

8

Конкурс на кращу модель вишитого одягу "Святкова сукня"
1-е місце

2011–2012 н. р.

1

Конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії "слюсар з ремонту автомобілів"

2-е місце

2

Конкурс з української мови ім.Петра Яцика

2-е місце – ІІ курс
3-є місце - ІІІкурс

3

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка

2-е  місце

4

Конкурс навчальних проектів за програмою Intel® "Навчання для майбутнього"

2-е  місце

5

Конкурс за темою "Популярні енциклопедії робітничих професій в регіонах України"

3-є місце

6

Обласний конкурс на кращий сайт ПТНЗ

1-е  місце


2012–2013 н. р.

1

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності перукарів

2-е місце

2

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності професії "кравець"

Грамота

3

Обласний конкурс "Учень року ПТНЗ – 2012"

1-е місце
номінація «Надія ПТО»

4

Обласний конкурс слюсарних майстерень

ІІІ місце

5

Обласний конкурс на кращий проект органів учнівського самоврядування

Грамота НМЦ ПТО

6

Конкурс з української мови ім.Петра Яцика

І місце

7

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка

І місце

8

Всеукраїнський конкурс на кращий сайт ПТНЗ

І місце

9

Всеукраїнський огляд-конкурс «Популярні енциклопедії робітничих професій в регіонах України»

ІІІ місце

10

Обласний конкурс на кращий проект органів учнівського самоврядування «Моя професія – електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

Грамота НМЦ ПТО
(за оригінальність представлення проекту)

11

Обласний конкурс «Учнівська газета на сайті ПТНЗ»

І місце


2013–2014 н. р.

1

«Професійно-технічний навчальний заклад 2013 року» - обласний конкурс

І місце

2

Обласний конкурс «Срібні дзвіночки»

ІІІ місце

3

Обласний конкурс «Учень року ПТНЗ-2013" (в номінації інтелектуал року)

І місце

4

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевчена

І місце
та ІІІ місце

5

Обласний конкурс «Класний керівник ПТНЗ року»

І місце

6

Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

І місце

7

Обласний конкурс навчальних кабінетів та майстерень в номінації кабінети предмета «Технологія виготовлення одягу» з професії кравець

ІІІ місце

8

Всеукраїнський конкурс НТН в номінації «Промислова техніка»

ІІІ місце

9

Обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині»

ІІІ місце

10

Обласний конкурс навчальних проектів за програмою Intel®«Навчання для майбутнього» серед професійно-технічних навчальних закладів"


2014–2015 н. р.

1

«Професійно-технічний навчальний заклад 2014 року» - обласний конкурс

І місце

2

Обласний конкурс фахової майстерності професії «Перукар»

І місце

3

Обласний конкурс майстерень малочисельних професій (майстерня вишивальниць)

І місце

4

Обласний огляд-конкурс майстерні з професії "електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

ІІІ місце

5

Обласний конкурс на кращий навчальний фільм з професії «токар»

І місце

6

Обласний конкурс на кращий навчальний фільм з професій швейного профілю

ІІ місце

7

Обласний конкурс на кращий програмно-педагогічний засіб для ПТНЗ

І місце
та ІІ місце

8

Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості в номінації «Технічні моделі» (Дементьєв А.)

І місце

9

Обласний конкурс «Вихователь року»

ІІ місце

10

Обласний конкурс євроклубів «Європа починається з нас: я вже змінюю країну. А ти?»

І місце

11

ІІІ етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

ІІ місце
та ІІІ місце

12

Обласний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце
ІІ місце
ІІІ місце

13

V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце

14

Олімпіада з професії "Кравець"

ІІІ місце

15

Олімпіада з професії "Кравець"

ІІІ місце

16

Олімпіада з комп’ютерної графіки серед учнів ПТНЗ

ІІІ місце

17

Обласна виставка «Творчі сходинки педагогів Волині»

ІІІ місце

18

Конкурс видавництва «Шкільний світ» «Профтехосвіта на зламі століть» в номінації «Професія, що обрана тобою»

І місце

19

XXII обласна спартакіад

IIІ місце

20

VI міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015»

бронзова медаль


2015–2016 н. р.

1

VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті - 2015»

«Лауреат конкурсу»
та Диплом І ступеня


2016–2017 н. р.

1

Обласний Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

ІІ місце

2

Всеукраїнський міжнародний мовно-літературному конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка – Макарусь Ірина - викладач Конашук О. П.

ІІІ місце

3

Обласний конкурс гумористів «Усміхнемось щиро Вишні» - Проніна Марія та Стрельчук Вікторія, ІІІ місце – Ничіпко Микола

ІІ місце

4

Обласний конкурсі декламаторів – Кричко Катерина

ІІ місце

5

Обласний конкурс сучасної патріотичної пісні «Срібні дзвіночки» – Тарасюк Владислав

І місце

6

Обласний конкурс дитячої творчості з виготовлення державної символіки «Знаю, горджуся, шаную!» в номінації «Герб України» – Олексюк Максим

ІІІ місце

7

Обласний конкурс «Сонце України в твоїх руках!» в номінації «Літературно-музична композиція» - Козачук Елеонора, Кричко Катерина, Мороз Віктор та ІІІ місце – в номінації «Образотворче мистецтво» - Воронова Анастасія

ІІ місце

8

Обласний конкурс вікторина «Як ви знаєте Японію» творча група учнів Бережний Владислав, Сагаль Богдан, Кричко Катерина

І місце

9

Обласний конкурс фахової майстерності з професії «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» Гнатюк Сергій та 7 місце на всеукраїнському

І місце

10

Обласний конкурс фахової майстерності з професії «перукар» Макарусь Ірина

ІІ місце

11

Півфінал Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева» Проніна Софія

ІІІ місце

12

Обласна олімпіада з комп?ютерної графіки Максим Олег та ІІІ місце Сидорук Максим

ІІ місце

13

Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Семенюк Віктор

ІІІ місце

14

Відзнака учнівському самоврядуванню в номінації «Зробимо узбіччя мікрорайону нашого міста чистими» учні Ковельського професійного ліцею

Відзнака

15

Обласний конкурс малих вокальних груп – вокальна група ліцею

ІІІ місце

16

Обласний конкурс на кращий відеоурок з предмета професійно-теоретичної підготовки – Павляшик М.І.

ІІІ місце

17

Обласна туристично-краєзнавча експедиція «Моя Батьківщина – Україна» - Панаскевич Н.П., Самойліч Н.М,

І місце

18

ІІ етап (регіонального) Всеукраїнського огляду-конкурсу професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію роботи з охорони праці – інженер з ОП Маїло С.В,

І місце

19

Обласний конкурс на кращу навчальну програму авторського варіативного модуля з предмета «Технології» для ПТНЗ - Антонюк Н. П. та ІІІ місце Антощук О.П.

І місце

20

Обласний конкурс «Молоді, творчі, креативні» класний керівник Панаскевич Н.П.

ІІ місце

21

Обласний конкурс на кращу технологію національно-патріотичного виховання класний керівник Харатін В.О.

I місце

22

Лауреат обласного конкурсу «Викладач року професійно-технічного навчального закладу - 2017» серед викладачів англійської мови - Оніщук С.Д,

Лауреат

23

Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017»

ІІІ місце

24

Підсумки роботи з художньо-естетичного виховання учнівської молоді серед професійно-технічних навчальних закладів

ІІІ місце

25

ХХІ обласна спартакіада серед учнів ПТНЗ

ІІІ місце

26

Обласна виставка-ярмарок виробів, виготовлених учнями та майстрами виробничого навчання.

ІІ місце


2017–2018 н. р.

1

Обласний VІІІ Міжнародний мовно-літературному конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка – Макарусь Ірина - викладач Конашук О. П.

І місце

2

ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика – Макарусь Ірина - викладач Конашук О. П.

І місце

3

Обласний конкурс серед викладачів словесності ПТНЗ «Мої роздуми про педагогічну працю» викладач Конашук О. П.

ІІ місце

4

ІІ етап (регіонального) Всеукраїнського огляду-конкурсу професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію роботи з охорони праці (інженер з ОП Маїло С.В.); призер ІV заключного етапу огляду-конкурсу за використання наочної та просвітницької інформації під час організації роботи з охорони праці

І місце

5

Обласний конкурс на кращий творчий проект з предмета «Технології» серед учнів ПТНЗ учениця гр. № 23 Яринчук Євгенія (викладач Ковальчук О.Д.)

ІІ місце

6

Обласний конкурс на кращий програмно-педагогічний засіб навчання для професійно-технічних навчальних закладів, ППЗ «Світ креслення» - викладач Антонюк С.М.

І місце

7

ХХІІ обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» - майстер в/н Шворак А.В.

диплом ІІ ступеня

7

ХХІІ обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» – викладачі спецдисциплін Темрук В.М. та Антонюк Н.П.

диплом І ступеня

8

Обласний конкурс «Система роботи бібліотек з презентації педагогічної спадщини В.Сухомлинського на веб-сайтах ПТНЗ» (віртуальний калейдоскоп)- зав. бібліотекою Дятел Н.М.

ІІ місце

9

Обласний конкурс на краще комплексне методичне забезпечення із предмета «Матеріалознавство» з професії «Слюсар з ремонту автомобілів», викладач Темрук В.М.

І місце

10

Обласний конкурс на кращу методичну модель професійного зростання педагогів ПТНЗ

Грамота за інноваційний зміст методичної роботи

11

Обласний конкурс на кращого знавця з предмета «Креслення» серед учнів ПТНЗ: зі зварювальних професій ІІ місце – Глущук М.С. (викладач Антонюк С.М.)

ІІ місце

11

Обласний конкурс на кращого знавця з предмета «Креслення» серед учнів ПТНЗ: «Будівельне креслення» – Халматов О. (викладач Ваць О.В.)

ІІ місце

12

Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018»

Диплом І ступеня і золота медаль

13

Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «електрозварник ручного зварювання» – Романюк Володимир та ІІІ місце Павлючик Іван

ІІ місце

14

Всеукраїнський конкурсі «Прорив легкої промисловості України» в номінації «Соліст і солістка оперного театру»

ІІ місце

15

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Усміхнемось щиро Вишні» в номінації «Веселий пензлик» - Мельник Ангеліна

І місце

15

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Усміхнемось щиро Вишні» в номінації «Власні усмішки» - Жук Вікторія

ІІІ місце

16

Всеукраїнський конкурс «За нашу свободу» в номінації «образотворче мистецтво» - Абрамчук Сергій

І місце

17

Обласний етап Всеукраїнського родинного конкурсу «Дідух» - Узіюк Яна

І місце

18

Обласний конкурс української сучасної пісні «Срібні дзвіночки» - Мороз Віктор

І місце

19

Обласний конкурс дитячої творчості з виготовлення державної символіки «Знаю, горджуся, шаную!» в номінації «Прапор України» - Козел Каріна

ІІІ місце

20

Обласний конкурс оркестрів та ансамблів духових інструментів «На марші миру», керівник Федір Гайдамашук.

І місце

21

Обласний конкурс літературно-музичних, вокально-хореографічних композицій, малюнків «Сонце України в наших руках» в номінації «Літературно-музична композиція» та «Малюнки»

І місце

22

- І і ІІ місце в конкурсі «Таланти ІІІ тисячоліття» в номінації «Образотворче мистецтво» - Проніна Софія, Залозна Наталія

І місце

23

Підсумки роботи з художньо-естетичного виховання учнівської молоді серед професійно-технічних навчальних закладів

ІІ місце

24

Обласна виставка-ярмарок виробів, виготовлених учнями та майстрами виробничого навчання

Грамота за участь


2018–2019 н. р.

1

Всеукраїнський конкурс юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні»
номінація «Власні усмішки» Жук Вікторія
номінація «Веселий пензлик» - Пругова Тетяна

ІІ місце

2

Обласний конкурс театральних колективів (колектив «Т.А.К.Т»)

ІІ місце

3

Обласний конкурс «Срібні дзвіночки» (Бойко Тетяна);

ІІ місце

4

Обласний конкурс ансамблів, оркестрів народної музики «Золоті зернинки Волинського краю»;

І місце

5

Обласний конкурс «Таланти ІІІ тисячоліття»
номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво» (Семенюк Марія)
номінації «Образотворче мистецтво» (Василюк Тетяна)

І місце

6

Конкурс «Сонце України в наших руках» номінація «Малюнок» (Мельник Ангеліна);

ІІ місце

8

Обласний конкурс просвітницьких гуртів «Робітник - це звучить гордо!» (гурт «7+5»);

ІІІ місце

9

Підсумки роботи з художньо-естетичного виховання учнівської молоді серед ПТНЗ;

І місце

10

Обласний огляд-конкурс на кращу веб-сторінку (розділ) центру кар’єри на сайті ЗП(ПТ)О;

дипломом II ступеня

11

Обласний конкурс «Викладач року закладу професійної (професійно-технічної) освіти - 2018» серед викладачів предмета «Фізична культура» - викладач Вельма О.М.;

дипломом I ступеня

12

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» (Устимук Ігор)

І місце

13

ХІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки – 2019»:
ІІ місце в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» «Художні ремесла» в напрямку "Художня обробка деревини";
І місце в номінації "Театр етномоди та фольклору";

І місце, ІІ місце

14

Конкурс «Кращий зварювальник «Dnipro-M» у Волинській області серед молоді (Баранчук Василь);

15

Обласний конкурс фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Маляр» (Гупалик Микола);

ІІІ місце

16

Обласний конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» (Пильчук Олег та Мартинюк Олександр);

І місце

17

Обласний конкурс на кращу методичну розробку уроку із професійно-теоретичної підготовки з використанням програмно-педагогічних засобів навчання для закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професій будівельного напрямку - викладач Ваць О.В.;

диплом І ступеня

18

Обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів (Творчі знахідки педагогів ЗП(ПТ)О);

І місце

19

Комплексний залік ХХVІ обласної спартакіади серед учнів ЗП (ПТ)О;

І місце

20

Підсумки роботи з художньо-естетичного виховання учнівської молоді серед професійно-технічних навчальних закладів;

ІІ місце

21

Грамота управління освіти, науки та молоді за інноваційність методів і форм профорієнтаційної роботи серед молоді та формування позитивного іміджу закладу осіти.

грамота


2019 – 2020 н.р.  

1

ІІ (обласний) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІ місце

2

обласний конкурс на кращу методичну розробку навчального тренінгу для центру кар'єри закладів ЗП(ПТ)О;

диплом ІІІ ступеня

3

Диплом за активне впровадження в освітній процес ЗП(ПТ)О проєктної методики з використанням інформаційно-комунікаційних технологій та професійного спрямування предметів - викладач Антонюк Н.П.

Диплом

4

ХІ Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті – 2019»

Срібна медаль

5

обласний конкурс юних читців поезії Т.Г.Шевченка

ІІ місце

6

«STAR of UKRAINE» номінація «Театр мод»

Гран-прі

7

«STAR of UKRAINE»

Почесна грамота

8

«STAR of UKRAINE» номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Гран-прі

9

ІІІ Всеукраїнський відкритий конкурс- виставка декоративно-прикладного мистецтва у номінації «Об’ємно-рельєфна композиція»

Гран-прі

10

Всеукраїнський конкурс- фестиваль мистецтв «Літній бриз» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»

Гран-прі

11

Міжнародний дистанційний мистецький фестиваль-конкурс GRAND FEST номінація «Образотворче мистецтво»

Диплом І ступеня

12

Міжнародний фестиваль-конкурс «Квітуча Україна» «Сяйво талантів»

Лауреат І премії

13

Міжнаррдний конкурс «Сузір’я святогір’я GOLD EUROPE» номінація «Декоративно-прикладне мистецтво. Різьба по дереву»

Лауреат І степени

14

Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс дитячої, учнівської та студентської творчої молоді під час надзвичайної ситуації пандемії «Київська веселка»

І місце

15

Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс дитячої, учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник» номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»

І місце

16

Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості присвячений Всесвітньому Дню Землі номінація «Образотворче мистецтво»

І та ІІ місце

17

І Всеукраїнський інтернет-конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж» номінація «Художня обробка дерева»

Лауреат І, ІІ премії

18

ІІ Дистанційний фестиваль-конкурс ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлина Заходу» номінація «Декоративно-прикладне мистецтво - декупаж»

Лауреат І премії

19

INTERNATIONAL ONLINE COMPETITION STARS OF GREECE номінація «Художнє мистецтво»

Лауреат І премії

20

І INTERNATIONAL COMPETITION FOR ARTISTS SOLOVIOV-ART

Диплом І і ІІ стуепня

21

ІІІ Всеукраїнський відкритий конкурс- виставка декоративно-прикладного мистецтва у номінації «Художній текстиль»

-

22

ХІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2020»

Золота медаль


2020-2021 н.р.  

 1

Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2020»

Золота медаль (Диплом І ступеня)

 2

(Зинюк Вікторія) в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії перукар (перукар-модельєр) (керівник Павляшик Л.І.)

І місце

 3

участь в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії перукар (перукар-модельєр)

 4

(майстер в/н Маринчук Л.В.) в обласному конкурсі професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професій швейного профілю

ІІ місце

 5

(майстер в/н Цимбал О.С.) в обласному конкурсі професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

І місце

 6

(викладач Шайнюк О.В.) в обласному конкурсі «Викладач року закладу професійної (професійно-технічної) освіти - 2020» серед викладачів професійно-теоретичної підготовки з професії сфери побуту;

ІІ місце

 7

(викладача спецдисциплін Шайнюк О.В.), програма «Основні тенденції моди», ІІІ місце (викладач спецдисциплін Фугіль Ю.Є.), програма «Елементи систем автоматики» в обласному конкурсі серед викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на кращу навчальну програму з предметів додаткових компетентностей

І місце

 8

онлайн-квесті «Зоряне сяйво столиць Європи та світу» серед учнівських команд європейських клубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

І місце

 9

бібліотекарям закладу Дятел Н.М., Рихлюк Л.М. за р 150 років від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки;

Подяка

 10

(практичний психолог Шайнюк О.В.) в обласному конкурсі «Фахівець психологічної служби закладів професійної (професійно-технічної) освіти в інформаційному просторі»;

ІІ місце

 11

педагогічний колектив в обласній виставці дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» для працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти»;

ІІ місце

11.1

Харатін Віра Олександрівна, голова методичної комісії класних керівників, вихователів та керівників гуртків (збірник «Калейдоскоп виховних заходів»)

Грамоти управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації за підготовку інноваційних за формою та змістом матеріалів;

11.2

Конашук Олена Павлівна, викладач української мови та літератури (навчально-методичний посібник «Комплексні картки-завдання для учнів 10 класу (на основі художніх творів, що рекомендовані для ЗНО)»

11.3

Самчук Вікторія Володимирівна, викладач української мови та літератури (збірник контрольних та самостійних робіт з української мови для І-го курсу (рівень стандарту)

11.4

Дубнюк Ірина Михайлівна, викладач іноземної мови (навчальний посібник «WatchMovieandPractice!»)

11.5

Оніщук Світлана Дмитрівна, викладач іноземної мови (навчальний посібник «Дивимось, навчаємось, практикуємо»)

11.6

Антонюк Наталія Петрівна, викладач спецпредметів (посібник-практикум «Основи трудового законодавства: від теорії до практики»)

11.7

Рихлюк Людмила Макарівна, бібліотекар (методичні рекомендації «Сучасні форми роботи бібліотеки ЗП(ПТ)О з користувачами»);

11.8

Решетовська Любов Миколаївна, майстер виробничого навчання (навчальний посібник «Підготовчі роботи під облицювання поверхонь плиткою»)

11.9

Павляшик Микола Іванович, майстер виробничого навчання (навчальний посібник «Сучасне управління освітленням - комфорт, зручність і економія»)

11.10

Цимбал Олексій Сергійович, Лисюк Василь Олександрович, майстри виробничого навчання (навчальний посібник «Ремонт двигунів автомобілів ВАЗ»)

11.11

Павляшик Людмила Іванівна, майстер виробничого навчання (навчальний посібник «Прогресивні технології виконання довготривалої завивки волосся»)

11.12

Мовчан Тетяна Олександрівна, майстер виробничого навчання (навчально-методичний посібник «Світ фантазії і творчого ремесла»

11.13

Архипова Ніна Іванівна, викладач фізики (навчальний посібник «Лауреати Нобелівської премії, вихідці з України»)

 12

Диплом НМЦ ПТО у Волинській області за напрямком «Лаконічність у змісті викладу рекламного туристичного продукту» - команду закладу, капітана Владислав Оніщук, керівника Антонюк Н.П. в обласній онлайн-євроолімпіаді «Європа сьогодення»;

 13

у Всеукраїнському конкурсі #SuperUrok 2021 команда закладу «TecnnoTeam» (керівник Голубчук Н.С.);

5 місце

 14

за вагомий внесок у модернізацію та реформування професійної освіти області, створення позитивного іміджу робітничих професій, активну участь у Фестивалі робітничих професій «ВолиньFEST-2021»;

Подяка

 15

(Бичик Вікторія гр.33) в обласному конкурсі з писанкарства «Великодні писанки» (тематика «Дерево життя»), керівник Мовчан Т.О.;

ІІІ місце

 16

в обласному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір» (номінація «різдвяна зірка»), керівник Мовчан Т.О., Рибачук В.В.;

ІІІ місце

 17

(Дубій Каріна гр.33) в обласному конкурсі з писанкарства «Великодні писанки» (тематика «Дерево життя»), керівник Мовчан Т.О.;

ІІІ місце

 18

конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» з напрямку «Український національний визвольний рух 1930-х років, періоду ІІ світової війни та у повоєнні роки»;

Призери у І турі

 19

молодіжної програми Healthy Challenge 2020 (керівник Кондратюк А.Ф.);

сертифікат учасника

 20

в облансому конкурсі вокальних ансамблів малих форм «Ми діти твої, Україно» (номінація «Сучасна пісня»), тріо у складі Сухецького Богдана, Головія Двида, Члека Авеніра;

ІІ місце

 21

педагогічному колективу за активну часть, творчий та інноваційний підхід у творенні та проведенні онлайн-флешмобу «Співоча душа України», присвяченому 150-річчю від дня народження Леся Українки;

Подяка

 22

в обласному конкурсі колядок та щедрівок «Ой, радуйся, земле!» (номінація «Стилізований фольклор»);

І місце

 23

в обласному етапі Всеукраїнського арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя від дня народження Леся Українки), номінація «Краще чисельне художнє читання»;

ІІІ місце

 24

в обласному фестивалі юних гумористів «Гумор і сміх об’єднують всіх» (номінація «Веселі усмішки»);

ІІІ місце

 25

народному самодіяльному духовому оркестру за вагомий внесок у справу естетичного виховання учнівської молоді, відродження і примноження надбань національної культури (керівний Гайдамашук Ф.Д.);

Подяка

 26

(Сирота Яна) в обласному конкурсі літературно-музичних, вокально-хореографічних композицій, малюнків, фотографій «Сонце України в наших руках» (номінація «Малюнок»);

ІІІ місце

 27

в обласному конкурсі літературно-музичних, вокально-хореографічних композицій, малюнків, фотографій «Сонце України в наших руках» (номінація «Літературно-музична композиція»);

І місце

 28

(Шворак Дмитро гр.21) в обласній виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (вихованець гуртка «Ексклюзив»);

ІІІ місце

 29

(Лавренчук Роман гр.22) в обласній виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (вихованець гуртка «Електрон»);

І місце

 30

в обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «У вихорі танцю» (номінація «Народний танець) (керівник Антонюк Н.П.);

І місце

 31

в обласному конкурсі оркестрів та ансамблів духових інструментів «на марші миру»;

І місце

 32

за підсумками роботи з художньо-естетичного виховання учнівської молоді серед ЗП(ПТ)О;

І місце