Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог
Гуртожиток ліцею

Гуртожиток Ковельського професійного ліцею розрахований на 150 місць, проживає тут в останні роки 120-130 учнів.

В гуртожитку створені необхідні умови для проживання учнів: побутові кімнати, кухні, забезпечені плитами та холодильниками, кімнати гігієни дівчини, камера схову; також для їх навчання та дозвілля: кімната самопідготовки, холи для відпочинку і проведення виховних заходів, українська світлиця та музеї етнографії і побуту, спортивна кімната.

До послуг мешканців гуртожитку актовий, читальний та спортивний зали, спортивне містечко, смуга здоров'я.

Керує в гуртожитку орган учнівського самоврядування – Рада гуртожитку. Рада обирається на один рік з числа учнів, що проживають тут. В рамках Ради гуртожитку діють сектори, які й організовують роботу за напрямами: соціально-побутовий, дисципліни і порядку, культурно-масовий, спортивно-масовий, санітарний і т.д.

На базі гуртожитку діють клуби за інтересами "Подружка", "Здоров'я", "Клуб цікавих зустрічей".

Тут постійно проводяться цікаві масові заходи. Лише за останні два місяці проведено вечори "Обнімімося, брати мої", "Співачка досвітніх огнів", "Свято закоханих", конкурс "Нумо, дівчата", "Ніщо не вічне, вічні матері…", зустрічі з воїнами-афганцями, учасниками АТО, волинськими поетами, призером Укрзалізниці з шашок Діденком і т.п.

Щороку проводиться конкурс на кращу кімнату; підсумки підводяться в кінці кожного семестру, переможці отримують нагороди.

гуртожиток ліцеюгуртожиток ліцеюгуртожиток ліцеюгуртожиток ліцеюгуртожиток ліцеюгуртожиток ліцеюгуртожиток ліцеюгуртожиток ліцею