КЦПТО

euroclub

Проведення дводенного науково-практичного семінару-подорожі до місць єврейської пам’яті за маршрутом «Ковель-Жовква-Львів»


Черговою важливою подією, котра була здійснена завдяки співпраці з міжнародним проєктом «Мережа пам’яті», стало проведення дводенного науково-практичного семінару-подорожі до місць єврейської пам’яті за маршрутом «Ковель-Жовква-Львів».

Викладачі ДНЗ «Ковельський центр ПТО» мали змогу здійснити тематичну екскурсію у Жовкві «Українці, поляки, євреї – як ми жили разом?», відвідали музей «Територія терору» та провели екскурс до місць єврейської пам’яті у Львові.

Під час рефлексії, проведеної з колегами по закінченню семінару, визначилися з майбутніми напрямами використання набутого досвіду та знань у своїй роботі з учнями та викладачами (проведенні виховних годин, уроків пам’яті, позакласних заходів тощо).

Щиро дякуємо усім екскурсоводам за плідну співпрацю і змістовний та насичений супровід, а також колегам з «Мережі пам’яті», які допомагали нам у проведенні цього заходу. Сподіваємося на успішне продовження участі в проєкті.

Дата: 16.09.2023