КЦПТО

euroclub

Спортивні новини з центру

Місяць квітень в житті ДНЗ КЦПТО був насичений різними спортивними пдіями.

17.04.19 р. на спорт майданчику ЗОШ №3 ім. Лесі Українки відбулися міські змагання з легкої атлетики серед учнів навчальних закладів. Команда центру, програвши декілька балів переможцю команді КПЕКу (тренер Ющук Р.В.) здобула друге місце (керівник фізвиховання Севастьянов В.А., викладач ФК Панаскевич Н.П..

18.04. 19. Проходив День відкритих дверей закладу, на який було запрошено не тільки учні різних шкіл, а й роботодавці. В цей же час на спортмайданчику центру проводився турнір з міні-футболу «Весна 2019» серед учнів всіх навчальних груп присвячених цьому дійсиві. В запеклій та напруженій боротьбі перше місце здобула Гр.№32, друге місце Гр.№24, третє Гр.№25.

19-20.04.19 в смт. Камінь-Каширському, на базі місцевого професійного ліцею, був проведений обласний фестиваль «Козацька наснага серед учнів навчальних закладів, в якому взяла участь і команда ДНЗ КЦПТО.

На жаль команда центру показавши відмінні результати в окремих видах програми здобула 5 місце серед 12 учасників.

Хочеться привітати переможця і призерів цих змагань. А саме – Мороза Віктора Гр.№32, Славіка Дмитра Гр.№32, Михалевича Антона Гр.№37, Голіка Станіслава Гр.№37, Котіка Владислава Гр.№34, Чапка Павла Гр.№31, Панасюка Богдана Гр.№31, Бондара Миколу Гр. №26, Солоненка Владислава Гр.№24, Котіка Олександра Гр.№ 15 та інших спортсменів.

Бажаємо їм міцного здоров'я та гарного майбутнього.

Наближається до кінця навчальний рік, то ж запрошуємо до нас на навчання.