Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог
Літературний пікнік Подумай, відгадай

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Свято бібліотек - це передовсім, свято книги. В читальному залі бібліотеки центру зібралися учні,педагогічні працівники на літературний пікнік « Подумай, відгадай», який організували бібліотечні працівники. Присутні здійснили подорож в історію становлення книговидавництва та бібліотечної справи.

На сцені з’являються фараон ( Дмитро Дзядук група № 24), монах ( Стас Ткаченко група № 34), першодрукар Іван Федоров ( Едуард Гінайло група №24), які поетично розповіли про історію книгодрукування.

Завідуюча бібліотеки Надія Дятел провела літературну вікторину «З ручаїв – ріки, з книжок – знання», конкурс «Історія України – наша історія», де учні проявили свої знання з літератури та історії України.

На свято завітали одвічно сварливі баба Параска і баба Палажка, яких зіграли Мар’яна Грабежей, Катерина Копєйкіна група № 13.

Про цікаві події з життя бібліотеки присутні переглянули слайд – шоу. Віршовані вітання подарували учні Богдан Горбач, Богдан Колб група №24. Пісенне вітання прозвучало від Артура Сохацького група № 35.

До Всеукраїнського дня бібліотек було оформлено виставку – інсталяцію.

Сьогодні наша бібліотека – це центр відпочинку. І найбільше чим пишаємось ми, бібліотекарі – це нашими читачами. Бо в центрі уваги завжди був, є і буде користувач, його запити, інтереси. Щира подяка за участь у заході керівникам гуртків Ользі Веремчук та Сергію Кіпеню, учням групи №24.

Всеукраїнський день бібліотек свідчить, що це свято не тільки професійне, а й загальнонародне, адже кожна людина хоча б раз у житті була в бібліотеці, а для багатьох вона є рідною домівкою, адже книга і сьогодні є важливим джерелом знань.

Дата: 30.09.2019

Автор: Бібліотекар Людмила Рихлюк