Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог

Організаційно-методичні аспекти роботи класних керівників на новий навчальний рік


Методична робота у професійно-технічному закладі – це цілісні система взаємопов?язаних заходів, спрямованих на удосконалення професійної майстерності. Вона ґрунтується на досягненнях науки, кращого педагогічного досвіду, на конкретному аналізі роботи класних керівників.

27 вересня 2018 року в методичному кабінеті центру було проведено засідання методичної комісії класних керівників на тему «Організаційно-методичні аспекти роботи на новий навчальний рік». Голова методичної комісії зробила аналіз роботи метод комісії за минулий рік та визначила основні напрямки роботи методичної комісії на поточний навчальний рік.

Заступник директора з НВР Антощук О.П. ознайомила класних керівників з Рекомендаціями Міністерства освіти і науки України з організації виховної роботи та календарем пам?ятних та знаменних дат на 2018-2019 н.р.

Класні керівники груп І курсу були ознайомлені з методичними рекомендаціями щодо ведення сторінки «Додаткові відомості, спостереження та підсумки навчально-виховного процесу учня за період навчання» в журналі обліку, реєстрації підсумків організації та проведення виховної роботи з учнями закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Також на засідання комісії було затверджено План роботи методичної комісії класних керівників на 2018-2019 н.р. та графік проведення тижнів навчальних груп.

Дата: 27.09.2018

Автор: Голова метод комісії Харатін В.О.