Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог

Вітчизну прославили мужністю
Патріотична година


14 жовтня – особливий день, тому, що в Україні відразу відзначають чотири важливі свята: Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День створення УПА та День захисників і захисниць України. Патріотичну годину «Вітчизну прославили мужністю», яку провели бібліотекарі було присвячено святу хоробрості, сили і відваги. На свято завітали: Олександр Філон, ветеран полку «Азов», Андрій Ткачук, учасник АТО, Юрій Євченко, учасник АТО, заступник командира батальйону по озброєнню I – го ТРО Волині. Розпочався захід з виконання Державного Гімну України. Ведучі Катерина Конащук і Яна Герасимчук (гр. №12) ознайомили глядачів з історичним минулим українського козацтва, героїчними сторінками Української Повстанської Армії, розповіли про захисників, які боронять нашу країну на сході. Серед тих, хто пішов захищати рідну землю і загинув був випускник нашого навчального закладу Олександр Артемук. Павло Сус (гр. 31) декламував вірш Миколи Курилюка «Даринчин сон», присвячений пам’яті Олександра Артемука. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих за Україну. На святі звучало поетичне і пісенне слово про мужність, та любов до рідної України. Світлана Хомич і Софія Хомич (гр. №12) декламували вірші про вояків УПА. У виконанні Іллі Коваля (гр.24) прозвучала пісня «Їхали козаки». Анна Гнатюк (гр.№43) заспівала пісню «Україна».

Ветеран полку «Азов» Олександр Філон розповів про значення свята Захисників і захисниць України, про участь в антитерористичній операції, привітав з наступаючим святом та побажав молоді бути гідними захисниками Батьківщини.

Ветеран АТО Андрій Ткачук поділився спогадами про перші роки війни на сході України.

Присутні переглянули відео Назарія Яремчука «Гей, ви, козаченьки», «Там десь далеко на Волині», «Дай, Боже, сили нашим солдатам», книжкову виставку «Їх подвиг не згасне в віках».

Теплими і сердечними були вітання заступника директора з НВР Олени Антощук, яка побажала здобувачам освіти міцного здоров’я, наснаги, толерантності, а найголовніше – бути справжніми патріотами своєї Батьківщини.

Вітаємо з наступаючим святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва, Днем захисників і захисниць України. Бажаємо Вам козацького здоров’я, родинного щастя, невичерпної енергії і миру!

Дата: 12.10.2021

Автор: Бібліотекар Людмила Рихлюк