Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог
Ковельський професійний ліцей

Майдан заради майбутнього
Виставка - пам’ять


21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. В цей день ми вшановуємо громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Дані події мають важливе значення для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи та європейського шляху розвитку України.

Революція Гідності змінила напрямок розвитку держави, згуртувала свідомих громадян – справжніх патріотів України. Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людяності та гідності. Події на Майдані сколихнули весь світ. Люди висвітлювали свої почуття через картини, вірші, пісні.

Шанс на зміни дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат. Наш обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто в боротьбі за нашу гідність, волю та кращу долю для України віддав найдорожче – життя.

Небесна сотня в битві не здалася,
Рожевим ранком обрій голубів…
Небесна Сотня в небо піднялася,
Небесна Сотня білих голубів.
Небесна Сотня України.
Лягла в серця в повічний час…
Запам’ятаєм до загину –
Вони загинули за нас.
Володимир Москвич

З нагоди Дня Гідності і Свободи в бібліотеці організована виставка - пам’ять «Майдан заради майбутнього». На виставці представлені матеріали, присвячені Помаранчевій революції, Героям Небесної Сотні, а також книги про російсько – українську війну на сході України.

Запрошую до бібліотеки для перегляду виставки.

Дата: 19.11.2020

Автор: Бібліотекар Людмила Рихлюк