Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог

Кращі з слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів


27 травня 2019 учні нашого закладу, а саме, Пильчук Олег та Мартинюк Олександр приймали участь в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» у Технічному коледжі Луцького НТУ. Було проведено 2 тури змагань.

І теоретичний тур проводився електронним тестуванням учасників, по 50 тестових запитань, в яких були включені питання із спеціальних предметів: слюсарна справа, спецтехнологія, ТО і ремонт машин, читання креслень, охорона праці. кожна правильна відповідь оцінюється в 1 бал. на тестуванні учень Пильчук Олег отримав 41 бал, Мартинюк Олександр – 38 балів.

ІІ практичний тур передбачав виконання практичних завдань. на виконання кожного завдання відводилося 40 хвилин. Це такі завдання як: заміна гальмівних колодок передньої осі; перевірка глибини протектора та поклейка латки на пошкоджену шину; підключення фар через реле за поданою схемою; перевірка встановлення фар та регулювання їх кута нахилу; заміна поршневих кілець; перевірка компресії в циліндрах двигуна автомобіля.

в результаті після виконання всіх завдань наші учні в підсумку отримали 258 балів з 300 можливих і здобули І місце. Вітаємо переможців!

Дата:

Автор: майстер в/н Лисюк Василь