Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог
Ковельський професійний ліцей

День відкритих дверей у ДНЗ «Ковельський центр професійно – технічної освіти».


У житті кожної молодої людини є момент, коли необхідно прийняти одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, тобто професію. Знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, розкрити свої здібності.

Ковельський центр професійно – технічної освіти дав путівку в доросле життя більше 15 тисяч випускникам, адже його історія твориться понад 50 років.

Щоб допомогти учням визначитись з обраною професією 18 квітня в ДНЗ «Ковельський центр професійно – технічної освіти» було проведено День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів. В цей день центр відкрив гостинно двері для учнів шкіл міста, на захід завітали роботодавці, представники Центру зайнятості, начальник міського управління освіти Віктор Бичковський.

Захід відкрив директор центру Сергій Антонюк, який наголосив, що метою проведення Дня відкритих дверей є популяризація робітничих професій. Саме висококваліфікованих робітників готують у ДНЗ «Ковельський центр професійно – технічної освіти», який має гарну матеріально – технічну базу, сучасно обладнані кабінети і майстерні.

В цей день були організовані майстер – класи з професій: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, виробник художніх виробів з лози, різьби по дереву, штукатур, лицювальник – плиточник, маляр, кравець; вишивальник, слюсар з ремонту автомобілів; електрозварник, перукар ( перукар – модельєр); манікюрник , токар; слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, монтажник сан – технічних систем і устаткування.

Цікаво представляла професії навчального закладу агітбригада «7 + 5», девіз якої « Маєш фах – живеш в достатку». Свої музичні вітання подарували гостям найталановитіші учні центру.

Заступник директора з НВР Олена Антощук запросила гостей ознайомитися з навчальним закладом, майстернями, їдальнею, гуртожитком, побувати в музеях центру.

Для всіх охочих стати кваліфікованим робітником День відкритих дверей відкриває великі можливості вибору цікавих та перспективних професій.

Запрошуємо випускників шкіл на навчання до ДНЗ «Ковельський центр професійно – технічної освіти». В нашому навчальному закладі можна здобути повну середню та професійну освіту.

Дата: 18.04.2018

Автор: Завідуюча бібліотеки ДНЗ «Ковельський ЦТПО» Надія Дятел