Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»


26 березня 2019 року на базі ДНЗ «Ковельський центр ПТО» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Результати роботи учасників конкурсу оцінювало професійне журі в складі головного інженера ТзОВ «Молочна компанія «Галичина» Костянтина Вальчука, директора ТзОВ «Ковельелектромонтаж» Олександра Климовця та інженера з якості ТзОВ «Волинь-Кальвіс» Віктора Кошки, та методиста НМЦ ПТО у Волинській області Георгія Грушки.

Конкурс складався з двох етапів.

Теоретичний етап передбачав перевірку знань з предметів професійно-теоретичної підготовки, зокрема: - виконання тестових завдань на персональному комп’ютері; - виконання розрахункової задачі з предмета «Електротехніка з основами промислової електроніки».

Під час практичного етапу виконувалися завдання, які відповідають вимогам третього кваліфікаційного розряду: складання ланцюга керування освітленням з декількох місць за наданою однолінійною схемою та силового ланцюга керування трифазними асинхронними електродвигунами з короткозамкненим ротором.

За підсумками теоретичного та практичного етапів конкурсу призові місця отримали:

І місце – учень ДНЗ «Ковельський центр ПТО» Ігор Устимчук, який представлятиме ЗП(ПТ)О Волині на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності у 2019 році.

ІІ місце -– учень ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» Кирило Збирун.

Переможців та призерів конкурсу нагороджено дипломами Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА та цінними подарунками, які урочисто вручив директор ТзОВ «Ковельелектромонтаж» Олександр Климовець.

Дата: 26.03.2019

Автор: Голова м/к Фугіль Ю.Є.