Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог

25 листопада – 10 грудня в Україні проходить кампанія «16 днів проти насильства»


Період кампанії охоплює наступні важливі дати: 25 листопада – Міжнародний день ліквідації насильства проти жінок. 29 листопада – Міжнародний день захисту прав жінок. 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом. 2 грудня – Міжнародний день за відміну рабства. 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. 5 грудня – Міжнародний день волонтера. 6 грудня – вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі. 9 грудня – міжнародний день боротьби з корупцією. 10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини.

КОВЕЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО долучився до проведення заходів, спрямованих проти насильства в будь – яких його проявах.

Так, 28.11.2018р. в навчальному закладі відбувся семінар для учнівської молоді, проведений спільно з працівниками МІСЬКРАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ, ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ для МОЛОДІ, ЦЕНТРУ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ. >p<Метою проведення заходу було привернення уваги учнівської молоді до актуальних проблем насилля (фізичного, сексуального, психологічного, економічного); попередження насилля в родині та суспільстві; популяризація здорових цінностей сім’ї; формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

Заступник директора КОВЕЛЬСЬКОГО ЦЕНТРУ ПТО Олена Петрівна Антощук наголосила про важливість та актуальність теми насилля в цілому та для молодих людей навчального закладу зокрема.

Про нюанси домашнього насильства розповідала директор ЦССМ Інна Василівна Третяк.

Людмила Миколаївна Волчук ознайомила присутніх з альтернативою працевлаштуванню за кордоном.

Про правовий захист для постраждалих від будь – якого насилля повідомила Оксана Василівна Романюк.

Практичний психолог Олена Володимирівна Шайнюк розповіла куди можна звернутись у випадку, якщо став жертвою насилля чи його спостерігачем.

Гості навчального закладу подарували присутнім інформаційні буклети.

Дата: 25.11.2018

Автор: Олена Шайнюк, практичний психолог