Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог
Свято професійно-технічної освіти

Свято професійно-технічної освіти відбулося 30 травня на Театральному майдані міста Луцька.

Впродовж свята свої кращі здобутки та досягнення презентували викладачі та вихованці понад 20 закладів професійно-технічної освіти області. У рамках свята відбулася ярмарок-продаж виробів, майстер-класи професійного спрямування, виступи учасників художньої самодіяльності тощо.

Учасників заходу привітали організатори та почесні гості: голова Волинської ОДА Олександр Савченко, голова Волинської облради Ігор Палиця, голова підкомітету Верховної Ради з професійно-технічної освіти та народний депутат Ірина Констанкевич, заступник голови Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець, заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк, начальник управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна, ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук, начальник управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації минулих років Михайло Попович, член правління Асоціації кулінарів України, голова Волинського осередку організації, власник ресторації «Добра хата» Микола Наход.

Усі бажаючі мали змогу придбати різноманітні побутові товари та вироби, садовий інвентар, сільськогосподарську продукцію, вироби з металу та дерева, швейні оздоблені ручною та машинною вишивкою та столярні вироби за помірними цінами.

За підсумками виставки-ярмарки виробів, виготовлених учнями та майстрами професійно-технічних навчальних закладів, за підготовку кваліфікованих робітників та активну участь у виставці-ярмарку всіх учасників нагороджено подяками та цінними подарунками.

Колектив ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти» також нагороджений грамотами за зайняте ІІ місце за підсумками роботи з художньо-естетичного виховання учнівської молоді серед ПТНЗ.

Під час свята хореографічні постановки та вокальні номери усім присутнім дарували колективи художньої самодіяльності Волині.

Бажаємо колективу ДНЗ «Ковельський центр ПТО» наснаги та подальших досягнень!

Дата: 31.05.2018