Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог
Презентація продукції компанії «Дніпро-М»

22 травня на базі ДНЗ Ковельський центр ПТО відбулася презентація продукції компанії «Дніпро-М», яка спеціалізується на виготовлені зварювальних апаратів, аксесуарів та витратних матеріалів для зварювання, ручного та елетроінструменту.

В майстерні електрозварників представники даної компанії представили учням групи ТУ-1 професії «Електрогазозварник» сучасне зварювальне обладнання та ручний електроінструмент. Розповіли про переваги зварювальних інверторів торгової марки «Дніпро-М», відмінності в конструкції та режимах роботи в порівнянні з аналогічним обладнанням інших виробників.

Провели майстер-клас для учнів, надали можливість на 5 робочих місцях на фірмовому обладнанні компаніїї «Дніпро-М» кохному бажаючому учневі виконати зварювальним інвертором ручне електродугове зварювання стальних пластин товщиною 4 мм електрордами марки «Дніпро-М».

Після виконання практичного завдання учні отримали заохочувальні цінні подарунки, а для навчального закладу презентували сучасний зварювальний інвертор від торгової марки «Дніпро-М».

Дата: 22.05.18

Автор: Фугіль Ю.Є.