Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог

День відкритих дверей в «Ковельському центрі професійно-технічної освіти»


24 квітня в Ковельському центрі професійно-технічної освіти відбувся День відкритих дверей. В закладі зустрічали гостей, жителів міста, але найбажаніші на нашому святі були випускники шкіл міста та району. Приємно вражені були візитом батьки майбутніх випускників із Старовижівського, Турійського та Любомльського районів. Також завітали школярі третіх класів із НВК №11 м.Ковеля.

Програма дня демонструвала різносторонній розвиток учнів під час навчання. Протягом дня в закладі проходили майстер-класи з професій, які проводили майстри виробничого навчання спільно із своїми учнями. Випускники шкіл мали змогу спробувати себе у різних робітничих напрямках, за що отримували подарунки.

В спортивній залі відбувся турнір з волейболу між учнями І та ІІ курсів.

В фойє Центру працювала імпровізована приймальна комісія, де реєстрували бажаючих вступити до нашого закладу освіти, надавали вичерпну інформацію про умови вступу та правила зарахування учнів на навчання.

Викладачі знайомили відвідувачів з історією закладу та проводили екскурсії навчальними корпусами. Відрадно було чути від гостей інформацію, що їх рідні були учнями нашого закладу у різні періоди його існування. Це вселяє віру, що ще не одне покоління майбутніх кваліфікованих робітників буде здобувати тут освіту.

Відбувся круглий стіл «Робітничі кадри: проблеми та перспективи» за участі адміністрації навчального закладу та представників влади і роботодавців. Обмін думками, спільний пошук вирішення проблем є доказом взаєморозуміння і справжніх партнерських відносин. Роботодавці внесли пропозиції щодо переліку затребуваних професій на ринку праці та кількості учнів за їх підготовкою.

На завершення свята всі присутні мали змогу відвідати звітний концерт художньої самодіяльності закладу. Учні продемонстрували високий творчий рівень, підтвердженням чого є запрошення на концерт з нагоди обласного свята профтехосвіти у м.Луцьк від методиста Волинського державного центру естетичного виховання учнів Малець Ірини Петрівни.

Василь Сухомлинський писав: "Дати людині щастя улюбленої праці – означає допомогти їй знайти серед безлічі доріг ту, на якій найяскравіше розкриваються індивідуальні творчі сили і здібності її особистості". Вибір професії одне з найголовніших і найважливіших завдань в житті. Від того, наскільки вірно людина обере собі фах залежить, яке місце в суспільстві буде займати.

Дорогі випускники не забувайте, робота має приносити радість, улюблена справа забезпечує почуття власної гідності й затребуваності, може лікувати від депресії, рятувати від різноманітних спокус. Робітнича професія – це вибір сміливих і талановитих, добрих, щирих та веселих хлопців і дівчат, - саме такі в нас навчаються.

В нашому навчальному закладі можна здобути повну середню та професійну освіту, отримати професію токаря і автослюсаря, кравця і перукаря, електрогазозварника та монтажника сантехсистем, столяра і різьбяра, штукатура та квіткаря, а ще знайти гарних і вірних друзів. У нас створено всі умови для розвитку спортивних, художніх, музичних та вокальних талантів учнів.

Пріорітетні напрямки нашого навчального закладу: -формування творчої працьовитої особистості, цивілізованого господаря країни; -виховання у підлітків свідомого ставлення до праці, як найвищої цінності людини і суспільства; -розвиток і формування життєвої та професійної компетентності, як основа розвитку сучасної особистості. Бажаємо всім випускникам успішно завершити навчання в школі і зробити правильний вибір професії.

Зрозумій уже зараз, ким ти хочеш стати, і твоє завтра буде щасливим! Чекаємо Вас за адресою м. Ковель, вул.Варшавська, 10 (колишнє ПТУ №7). До зустрічі!

Дата: 24.04.18

Автор: О.Антощук