Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог
Тиждень групи № 13

З 03.05 по 06.05 в ліцеї проходив тиждень групи №13. У групі навчається 30 дівчат за спеціальністю «Кравець;вишивальник». Заходи проводились за таким планом:

Заходи

Дата проведення

Виступ на загальноліцейній лінійці

03.05

Ярмарка порад від юних кравців

03.05 – 06.05

Відкрита виховна година «Тих днів не змовкне слава»

11.05

Виготовлення пам'ятних буклетів

10.05

Випуск стінгазети

17.05

 

03 травня учениці групи №13 Бондар Вікторія та Савчук Надія представили свою професію учням ліцею. Дівчата наголосили на актуальності професії кравця, вишивальника та розповіли про особливості цієї професії, її історію та специфіку.

Протягом тижня актив групи поділився корисними порадами юного кравця. Дівчата розвісили в стінах ліцею банери з практичними порадами для повсякденного життя: як декорувати буденний одяг, як вивести плями, як залатати дірку, як нашвидкуруч пришити ґудзик тощо. Учні ліцею почерпнули багато корисного та цікавого.

11 травня учні першого курсу були запрошені на відкриту виховну годину «Тих днів не змовкне слава», яку підготував колектив групи №13 на чолі з класним керівником Дубнюк І.М. та художнім керівником Кіпнем С.О.

Учні підготували презентацію, присвячену Дню пам'яті, декламували вірші та підготували художні номери за участі вихователя Василя Петровича Остапука, учениць 22 групи Елеонори Козачук, Катерини Кричко та учня 12 групи Віктора Мороза. Ведучими виховного заходу були Світлана Цюпак(13 група) та Назар Паламарчук(24 група). Спеціальнем гостем була Марія Павлівна Богаченко, яка є дитиною Другої світової війни, головою Об'єднання ветеранів, сучасною письменницею та керівником театральної студії. Марія Павлівна поділилася спогадами важкого дитинства у воєнні часи та безцінним досвідом спілкування з людьми на чужині. Виховний захід завершив духовий оркестр на чолі з Федором Денисовичем Гайдамашуком.

Актив групи на чолі з Яренчук Євгенією  та Василюк Тетяною під керівництвом класного керівника ще раз нагадали про наслідки війни та її втрати у пам'яних буклетах, які презентували на виховній годині всім бажаючим.

Тиждень групи №13 траційно завершився випуском стінгазети «Ліцеїст», де учениці ще раз розповіли про свою групу, проведені заходи та подали коротенький фото звіт.

Дата: 12.05.2017