Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог
Ковельський професійний ліцей

Відзначення 202-р. від дня народження композитора Михайла Вербицького


4 березня 2017 року Україна святкує 202-гу річницю від дня народження видатного українського композитора Михайла Вербицького, одного з творців Гімну України.

Державний Гімн України — це величний твір, у якому живе душа нашого народу, його славна історія. Музику національного гімну, його слова передавали з покоління у покоління українці всього світу, він єднав борців за свободу і незалежність рідної землі, під його звучання перемогла Революція Гідності.

Нині наш гімн можна почути не лише в українських містах і селах. Він став упізнаваним, своєрідним символом свободи. Це справжній духовний фундамент сучасного українства.

Віддаючи належну шану творцеві невмирущої музики нашого Державного Гімну, у Ковельському професійному ліцеї було проведено ряд заходів:

у бібліотеці ліцею зав. бібліотекою Дятел Н.М. була організована тематична книжкова виставка: «Національний Гімн України: духовність та незламна віра народу»;

викладач рисунку Харитонова О.В. провела конкурс малюнків на патріотичну тему;

викладачем історії, Рижко О.О. був проведений круглий стіл на тему:  «В цьому імені – слава України». Учні дізналися про життєвий і творчий шлях Михайла Вербицького, історію створення та подальшу долю, знакового для країни твору — Гімну України;

вихователями гуртожитку Остапуком В.П. та Рощук В.П.  були проведені тематичні класні години на тему: «Ще нам, браття українці, усміхнеться доля».

Урочистості розпочиналися Державним Гімном України.

Державний Гімн України сьогодні лунає від західних до східних кордонів нашої держави, разом з молитвою за оборонців Вітчизни, даючи їм підтримку у боротьбі з ворогом.

Дата: 04.03.2017

Автор: Кузьмик Ірина,
міністр інформації
Ковельського професійного ліцею