Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог
День знань

1-го вересня для учнів Ковельського центру професійно-технічної освіти пролунав перший дзвінок, який став символом нового навчального року. Це свято об’єднує різне поколінння, адже людина навчається все життя, а міцним фундаментом набутих знань служать основи, закладені як в школі, так професійному закладі.

Щороку сім’я центру професійної освіти із задоволенням приймає в свої обійми нових здобувачів освіти. Рівно 53 роки тому вперше переступили поріг установи в той час молоді люди, а сьогодні більше 230-ти учнів першого курсу завітали в заклад, аби здобувати професійні знання та стати висококваліфікованими спеціалістами.

Молодь, що впродовж літніх канікул набралася сил, аби опановувати нові науки. З вітальним словом виступив директор навчального закладу Сергій Антонюк.

Перший урок 1 вересня 2021 року присвячено відзначенню 30-ї річниці Незалежності України. Під час уроку говорили про найцінніше, що є у кожної людини, про її серце, про Батьківщину, про неньку - Україну! Батьківщина – це мати, яку не вибирають. Це доля, яка випадає раз на вік. Україна – це пісня, яка вічна на цій землі.

Якою буде наша держава через 30 років, буде залежати від сучасної молоді. Хочеться вірити, що любов, повагу до Батьківщини молоді люди пронесуть в своєму серці й передадуть наступним поколінням.

Дата: 01.09.2021