Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог

Співачка зорі провідної
Літературно – мистецька година
До 150 – річчя від дня народження


Як умру, на світі запалає
Покинутий вогонь моїх пісень,
І стримуваний пломінь засіяє.
Вночі запалений, горітиме удень.
Так писала в одному із своїх віршів геніальна дочка українського народу – Леся Українка. Вогонь її пісень палає уже 150 років, це незгасний вогонь таланту. Донька Прометея, як назвали її люди несла їм вогонь своїх поезій за життя, і несе зараз, устами нашими.

З нагоди вшанування 150 – річчя від дня народження Лесі Українки в бібліотеці було проведено літературно – мистецьку годину «Співачка зорі провідної», яку підготували бібліотекарі і учні групи №37.

Присутні мали змогу перейнятися багатогранним творчим і життєвим шляхом Лесі Українки, її жагою до життя, щирою любов’ю до Батьківщини, поринути у світ чарівної музики, живого українського слова і прекрасної лірики поетеси. Задушевно декламували вірші Діана Гаврилюк, Каріна Алексеєнко, Ангеліна Жиговець. Ірина Олексюк, Богдана Голуб і Олександр Вальчук інсценізували уривок із поеми «Русалка».

Життя Лесі Українки було піснею – піснею мужності і любові, натхнення, думою про Україну. Пісня «Україночка» прозвучала у виконанні вихователя Ніни Кречетнік.

Леся Українка втілила в своїй творчості почуття свого народу – його гідність, мужність, непохитність у боротьбі за свободу й правду, його горду силу. Вона безсмертна, як і безсмертний народ – завершила захід завідуюча бібліотеки Надія Дятел.

Ми щиро вдячні за підготовку і проведення заходу учням групи №37, класному керівнику Тетяні Шафеті, майстру в/н Тетяні Мовчан, вихователю Ніни Кречетнік, керівнику гуртка Сергію Кіпню. Запрошую Вас до перегляду відео літературно – мистецької години «Співачка зорі провідної».

Дата: 23.02.2021

Автор: Бібліотекар Людмила Рихлюк