Ковельський професійний ліцей

euroclub
Практичний психолог
ТзОВ «ОлШе»

ТзОВ "ОлШе” засновано в 1992 році і є виробничим підприємством по виготовленню сучасних виробів з деревини і металу.

Великим попитом продукції підприємства на вітчизняному і зарубіжному ринку користуються ковані вироби, секції до огорож, ворота, хвіртки, альтанки, ліхтарі та лави для відпочинку.

Розподільчі та бар'єрні решітки виробництва "ОлШе” встановлено на автострадах Держави.

Декоративні огорожі прикрашають парки і клумби в містах України і за кордоном. Яскравим підтвердженням якості та краси продукції "ОлШе” є виготовлення перил та огорожі для резиденції президента України в Криму (Форос).

Вироби з металу органічно влились в інтер'єр при реставрації старовинних будинків та замків Франції, Німеччини, Австрії.

Для збагачення асортименту кованих виробів товариство співпрацює з зарубіжними фірмами: "Посталь”, "Обі” - Польща, "Хельвег” - Австрія, "Люватам” - Франція.

Поряд з виробами з металу підприємство виготовляє елітні двері з різної деревини, а також сучасні дерев'яні вікна з енергозберігаючими склопакетами. Одним із замовників даної продукції в 2006 р. була Дипломатична Академія Міністерства закордонних справ у м. Києві.

В даний час проводиться робота по розширенню виробничої площі, встановленню нового обладнання і освоєнню нових технологій для серійного виробництва дверей.

Всі виготовленні підприємством вироби відзначаються високою якістю. Високі технічно-експлуатаційні параметри відповідають сертифікатам якості, а також відзначені різними нагородами.

http://www.olshe.com.ua/